Audi A3, Typ 8L, 2WD 96>03

968200

New product

Towar niedostępny

2 550,00 zł

Zawieszenie gwintowane VOGTLAND to niewątpliwie jedna z najciekawszych propozycji dla kierowców o sportowym zacięciu. Możliwość regulacji pozwala na dopasowanie wysokości do własnych potrzeb. W przypadku zmiany opon/felg na inny rozmiar kierowca może dopasować obniżenie wg. swojego uznania. Zawieszenia gwintowane VOGTLAND wyróżniają się wysoką jakością potwierdzoną certyfikatami TUV. Przy produkcji stosowane są jedynie najwyższej jakości komponenty co w czasach masowej konkurencji z rynków azjatyckich jest czynnikiem wartym podkreślenia.

Obniżenie przód / tył: 30-50mm / 30-50mm

Certyfikat TÜV

Zastosowanie: Audi A3, Typ 8L, 2

Rocznik: 96r>03r

Maksymalne obciążenie przód / tył: 1020 kg / 1025 kg

Uwaga! Po zakupieniu prosimy podać wersję silnika, rocznik, typ nadwozia do którego zostanie zawieszenie zamontowane w celu dobrania odpowiedniego zestawu.

Uwagi do zestawu:
Na skutek fabrycznych tolerancji możliwy kontakt między stabilizatorem, a wałem napędowym. Do zawieszeń gwintowanych należy zastosować stabilizator o nr kat.: 968550000, dedykowany do wersji bez xenonów. Do zawieszeń o stałym obniżeniu (kitów) należy zastosować wydłużone łączniki stabilizatora (VW/Audi).

Regulacja wysokości na osi przedniej i tylnej (kolumny gwintowane na obu osiach).

W przypadku seryjnego ogumienia może powstać potrzeba zastosowania dystansów poszerzających.

Zdjęcie poglądowe (może nie przedstawiać produktu do konkretnego modelu)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Audi A3, Typ 8L, 2WD 96>03

Audi A3, Typ 8L, 2WD 96>03

RelatedProducts